Strona główna | Biblioteka | Galeria zdjęć
DyrekcjaAbsolwentWitryny klasoweWitryny przedmiotoweGadżetyInformacje o przetargachGazetka szkolnaPodręczniki Szkolny Serwis InformacyjnySamorząd UczniowskiFundusze unijneNabór 2014Praca dla absolwentówWynajem salInternat
Wtorek, 02 września 2014 r. (245 dzień roku)




Lista absolwentów



Zgłaszanie udziału w obchodach 40-lecia Zespołu Szkół Elektronicznych zostało zakończone.



Imię Nazwisko Rocznik Profil Wychowawca
Imię Nazwisko Rocznik Profil Wychowawca
Waldemar Adamowicz 1973 teletransmisja, Leszek Sawicki -
Marek Akoliński 1970 RTV, Józef Zalewski -
Andrzej Aleksiński 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Adam Andruszczak 1975 automatyka przemysłowa, Jerzy Jaworski -
Hanna Andrzejewska - nauczyciel -
Beata Augustyńska 1989 elektronika ogólna, Eugeniusz Czerebiej -
Daniel Bączkowski 1995 elektronika ogólna, Jacek Pelczarski -
Jadwiga Bajewska-Mroczyńska 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Barbara Bakalarska/Kowalska 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Roman Balcerzak 1982 elektronika ogólna -
Zbigniew Balik 1972 telekomutacja, Kazimierz Świtała -
Stanisław Banaszak 1987 elektronika ogólna, Anna Drechna -
Bogdan Baniecki 1984 elektronika ogólna, Maria Radomska -
Czesława Baranowska/Marcinkowska 1970 telekomutacja, Aleksandra Nowicka -
Henryk Baranowski 1986 telekomutacja, Hanna Borodzicz -
Kazimierz Baranowski - nauczyciel -
Adam Baranowski - - -
Danuta Bartosz/Kaczmarek 1975 teletransmisja, Andrzej Kostrzewski -
Tomasz Barylski 1992 elektronika ogólna, Anna Nędzyńska -
Paweł Baśkiewicz 1984 elektronika ogólna, Maria Radomska -
Jadwiga Bazali-Sadłowska - nauczyciel -
Barbara Bazyluk/Pietrzak 1973 RTV, Stanisław Stegliński -
Krystyna Bejma/Dziuba 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Jerzy Berg 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Krzysztof Beszczyński 1986 elektronika ogólna, Bogusław Szlachta -
Marek Bielicki 1974 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Jadwiga Witkowska -
Wojciech Blaumann - nauczyciel -
Ryszard Bobulski 1971 telekomutacja, Maria Grześk -
Tadeusz Bodnar 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Edwin Boiński 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Irena Boniewicz/Boniewicz 1975 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Alicja Borecka /Rybarczyk 1985 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Janusz Borowy - - -
Agnieszka Boruta - nauczyciel -
Roman Bramański 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Agnieszka Braniewska/Kamińska 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Zbigniew Braniewski 1980 elektronika ogólna, Krystyna Zaborniak -
Kamil Brzeziński 2001 elektronika ogólna, Stanisław Palicki -
Joanna Buczkowska - nauczyciel -
Paweł Bujanowski 2005 liceum profilowane, Ściesińska Izabela -
Elżbieta Bujek/Łapka 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Jolanta Bylińska - nauczyciel -
Mariusz Błaś 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Jerzy Błażejewski 1977 elektronika ogólna, Bożena Kubiak -
Leszek Błażejewski 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Tomasz Cetnarowski 1981 liceum zawodowe, Durlak Danuta -
Marcin Chabowski - nauczyciel -
Jacek Chałas 1987 elektronika ogólna, Anna Drechna -
Kazimierz Chechła - nauczyciel -
Teresa Chilewska/Wieczorek 1979 Zasadnicza Szkoła Zawodowa -
Janusz Chilewski 1969 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Grażyna Chmielewska/Zielińska 1981 teletransmisja, Bożena Kubiak -
Wojciech Chodubski 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Jolanta Chołuj/Kobylińska 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Małgorzata Chruścicka/Bieleń 1983 elektronika ogólna, Piotr Głowacki -
Jerzy Chudański 1970 RTV, Józef Zalewski -
Leszek Chwiałkowski 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Jarosław Chyła 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Mieczysław Chyła 1969 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Mirosław Cichy 1973 elektromechanika ogólna, Bogumił Nowicki -
Dariusz Ciechanowski 1993 RTV, Anna Drechna -
Bogdan Cieluch 1978 elektromechanika ogólna, Bernard Tabisz -
Elżbieta Cieluch/Dormowicz 1978 elektromechanika ogólna, Bernard Tabisz -
Piotr Cieślak 1983 telekomutacja, Bożena Weigt -
Mirosław Cieszyński 1982 elektronika ogólna Renata Wojak -
Barbara Cyra 1975 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Stefan Cysewski 1983 elektronika ogólna, Alicja Szyszczak -
Barbara Czachowska/Gabryliszyn 1975 automatyka przemysłowa, Jerzy Jaworski -
Aleksandra Czaja/Klucz 1973 RTV, Krzysztof Wawrzyniak -
Bogdan Czajkowski 1975 telekomutacja, Dorota Konarzewska -
Krzysztof Czajkowski 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Ryszard Czaplewski 1978 elektronika ogólna, Teresa Pezda -
Jacek Czekała 1983 elektronika ogólna, Piotr Głowacki -
Krystyna Czerniecka/Maciejewska 1978 elektromechanika ogólna, Bernard Tabisz -
Zbigniew Czyżak 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Małgorzata Czyżak/Kurowska 1975 automatyka przemysłowa, Jerzy Jaworski -
Grażyna Dąbrowska/Woźniak 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Agnieszka Dembczyńska - nauczyciel -
Jerzy Demyda 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Renata Demyda/Ratajczak 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Stanisław Derkowski - nauczyciel -
Jacek Dix 1982 elektronika ogólna, Jadwiga Bazali-Sadłowska -
Dariusz Domalewski 1980 teletransmisja, Stefan Pstrong -
Mirosław Donarski 1982 elektronika ogólna, Jadwiga Bazali-Sadłowska -
Lidia Dondajewska/Trojanowska 1975 telekomutacja, Barbara Szopińska -
Andrzej Dondajewski 1975 telekomutacja, Barbara Szopińska -
Michał Dorosz 1999 elektronika ogólna, Alicja Kumor -
Piotr Henryk Dowbor 1982 elektronika ogólna, Jadwiga Bazali-Sadłowska -
Jolanta Dołżyńska/Leja 1970 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Anna Drechna - nauczyciel -
Włodzimierz Drgas 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Krzysztof Drop 1984 elektronika ogólna, Maria Radomska -
Andrzej Drzewiecki 1979 teletransmisja, Renata Demyda -
Maria Dulęba - pedagog szkolny -
Krzysztof Dura 1978 elektromechanika ogólna, Stanisław Dawidowski -
Danuta Durlak - nauczyciel -
Janusz Dyrka - nauczyciel -
Józef Dziadek - nauczyciel -
Zbigniew Dziarnowski 1980 liceum zawodowe, Rutkowska Lucyna -
Wojciech Dzieszyński 1993 RTV, Anna Drechna -
Elżbieta Dzikowska/Robotycka 1971 RTV, Zenon Knorowski -
Barbara Elminowska-Heliasz/Elminowska 1973 teletransmisja, Leszek Sawicki -
Rafał Federowicz 1996 elektronika ogólna, Jerzy Truszkowski -
Jacek Fifielski 1990 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Józef Filipek 1974 RTV, Zenon Knorowski -
Ewa Frankowska - nauczyciel -
Adam Gajda 1982 B- elektronika ogólna mgr Jadwiga Sadłowska-Bazali -
Mieczysław Gajewski 1978 elektromechanika ogólna, Stanisław Dawidowski -
Bogdan Gajtkowski 1983 telekomutacja, Bożena Weigt -
Wiesław Garstka 1973 RTV, Stanisław Stegliński -
Małgorzata Gawęcka 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Anna Gałdecka-Wysk - nauczyciel -
Kamila Gałek - nauczyciel -
Jacek Gębala 1984 maszyny matematyczne, Anna Nędzyńska -
Teresa Gębczyńska/Rasz 1971 telekomutacja, Maria Grześk -
Adam Giczela 1987 elektronika ogólna, Anna Drechna -
Lucyna Glazik 1975 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Maciej Gniatkiewicz 1986 elektronika ogólna, Stanisław Derkowski -
Szczepan Goc 1984 maszyny matematyczne, Anna Nędzyńska -
Cezary Gocał 1983 elektronika ogólna, Piotr Głowacki -
Marian Gola 1974 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Ludomira Rakowicz -
Grzegorz Goliński 1980 teletransmisja, Stefan Pstrong -
Bogdan Goncerzewicz 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Elżbieta Goncerzewicz/Ludwicka 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Maria Góralska/Odważna 1974 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Ludomira Rakowicz -
Marian Górka 1981 liceum zawodowe, Durlak Danuta -
Anna Górka/Jankowska 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Bogusław Gościniak 1975 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Adam Gotowicz 1971 telekomutacja, Maria Grześk -
Dorota Gozdur-Kolendo - nauczyciel -
Ireneusz Goździelewski 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Tadeusz Gołuński 1974 RTV, Zenon Knorowski -
Dariusz Grabiec 1984 maszyny matematyczne, Anna Nędzyńska -
Anna Grajek-Strzelecka - nauczyciel -
Renata Gramowska - nauczyciel -
Aleksander Granatowicz 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Zbigniew Gredżuk 1977 telekomutacja, Jadwiga Bazali -
Jacek Grelewicz 1993 maszyny matematyczne, Renata Demyda -
Sławomir Grondkowski 1980 elektronika ogólna, Andrzej Monsiorski -
Erhard Grubicki - nauczyciel -
Leszek Grupa 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Elżbieta Grys/Budnik 1979 telekomutacja, Anna Nędzyńska -
Adam Grzankowski 1990 elektronika ogólna, Krystyna Zaborniak -
Marek Grzegorczyk 1970 RTV, Józef Zalewski -
Piotr Grzenia 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Grzegorz Grzenia 1974 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Ludomira Rakowicz -
Wojciech Grzenkowicz 1978 elektromechanika ogólna, Stanisław Dawidowski -
Maria Grześk - nauczyciel -
Lech Grzywacz 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Zdzisław Grzywacz 1978 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Piotr Gładyszewski - nauczyciel -
Piotr Głowacki - nauczyciel -
Aleksander Hajdukiewicz 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Wiesława HALMANN/PALICKA 1970 RTV, Józef Zalewski -
Jarosław Has 1994 telekomutacja, Janusz Dyrka -
Barbara Herman/Domanska 1980 elektronika ogolna-Dorota Konarzewska -
Grażyna Hermanowska - nauczyciel -
Wojciech Hermanowski - nauczyciel -
Dariusz Heymann/Hajman 1982 elektronika ogólna, Jadwiga Bazali-Sadłowska -
Leszek Holec 2005 liceum profilowane, Jakubiak Zygmunt -
Tomasz Hundt 1993 elektronika ogólna, Maria Sochacka -
Janusz Huss - nauczyciel -
Leszek Hybiak 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Barbara Hyla-Makowska - nauczyciel -
Grażyna Hyży/Smolarek 1976 teletransmisja -
Andrzej Hłond 1981 elektronika ogólna, Jacek Bykowski -
Stefan Ignar - - -
Aleksandra Ignar/Wiszniewska 1970 RTV, Józef Zalewski -
Paweł Imbierowicz 1993 telekomutacja, Roman Wojciechowski -
Jerzy Iwasiuta 1976 teletransmisja, Renata Demyda -
Anna Jabłońska - nauczyciel -
Zygmunt Jakubiak - nauczyciel -
Małgorzata Jakubowska/Garncarz 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Tomasz Janecki 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Sławomir Janeczek - nauczyciel -
Marek Jankowiak 1982 liceum zawodowe, Teresa Pezda -
Maria Janus/Mielczarek 1975 telekomutacja, Dorota Konarzewska -
Anna Januszkiewicz - nauczyciel -
Małgorzata Jaros 1985 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Hanna Jaruszewska/Wachowiak 1975 automatyka przemysłowa, Jerzy Jaworski -
Małgorzata Jarząb - nauczyciel -
Anna Jasińska/Pezacka 1979 liceum zawodowe, Heller Bożena -
Ryszard Jasiński 1979 elektronika ogólna, Bogumiła Słowińska -
Adam Jasiński 1999 Jacek Bykowski -
Marek Jasiulewicz 1972 telekomutacja, Kazimierz Świtała -
Wiesław Jaśkowiak 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Ewa Jaskulska/Hanasz 1974 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Ludomira Rakowicz -
Andrzej Jaskulski 1974 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Ludomira Rakowicz -
Paweł Jaworski 1983 telekomutacja, Bożena Weigt -
Adam Jendryczka 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Maciej Jeziorski/Jeziorski 1999 elektronika ogólna, Krystyna Zaborniak -
Barbara Judycka 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Jolanta Jurek 1975 automatyka przemysłowa, Jerzy Jaworski -
Elżbieta Jurek/Kaźmierczak 1983 elektronika ogólna, Piotr Głowacki -
Witold Kaczmarek 2001 elektronika ogólna, Stanisław Palicki -
Marek Kaczorowski 1986 elektronika ogólna, Stanisław Derkowski (wcześniej TK prof H. Borodzicz) -
Jolanta Kajdan/Jasińska 1977 - -
Dariusz Kajzer 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Bernard Kalinowski 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Gerard Kamenc 1975 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Mirosław Kamieniecki 1977 elektronika ogólna, Stanisław Stegliński -
Eleonora Kamińska/Szwajkowska 1975 telekomutacja, Dorota Konarzewska -
Wiesław Kamiński 1981 elektronika ogólna, Barbara Sobota -
Marek Kamowski 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Michał Kaniecki 1987 elektronika ogólna, Anna Drechna -
Wojciech Kapturkiewicz 2003 elektronika ogólna, Paweł Miler -
Dariusz Karczyński 1983 elektronika ogólna, Alicja Szyszczak -
Zofia Karolczak/Grzesiak 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Jerzy Karolkiewicz - nauczyciel -
Marek Karwacki 1987 elektronika ogólna, Anna Drechna -
Jan Karwowski 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Robert Kasner 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Marek Kasprzyk 1982 elektronika ogólna, Jadwiga Bazali-Sadłowska -
Lucyna Kaszyńska - nauczyciel -
Paweł Kaszyński 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Andrzej Kaźmierczak 1973 RTV, Stanisław Stegliński -
Tomasz Kaźmierski 1972 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Kazimierz Baranowski -
Krzysztof Kaznowski 1974 RTV, Zenon Knorowski -
Marek Kiersztyn 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Marek Klimczak 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Grażyna Klimczak/Balcewicz 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Monika Klimowicz - nauczyciel -
Paweł Klinger - nauczyciel -
Małgorzata Klipińska/Caban 1978 telekomutacja, Roman Wojciechowski -
Andrzej Klipiński 1978 telekomutacja, Roman Wojciechowski -
Jerzy Knorowski 1971 RTV, Zenon Knorowski -
Jerzy Kociszewski 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Mieczysław Komor - - -
Andrzej Konowalski 1978 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Ryszard Korbański 1973 teletransmisja, Leszek Sawicki -
Wojciech Korbolewski 1973 RTV, Krzysztof Wawrzyniak -
Andrzej Kornacki 1975 teletransmisja, Andrzej Kostrzewski -
Renata Korszun/Kasprzyk 1984 elektronika ogólna, Eugeniusz Czerebiej -
Roman Kosidło 1983 telekomutacja, Bożena Weigt -
Ryszard Kośliński 1973 RTV, Krzysztof Wawrzyniak -
Wojciech Kosmala - nauczyciel -
Stanisław Kosmalski - nauczyciel -
Marek Kostrzewa 1984 elektronika ogólna, Maria Radomska -
Jakub Kostrzewski 2001 elektronika ogólna, Stanisław Palicki -
Halina Kot 1971 telekomutacja, Maria Grześk -
Wojciech Kowalczyk - nauczyciel -
Mirosława Kowalkowska/Walczak 1980 Dorota Konarzewska -
Jolanta Kowalska/Kulas 1971 telekomutacja, Maria Grześk -
Robert Kowalski 2001 elektronika ogólna, Stanisław Palicki -
Andrzej Kozakiewicz 1969 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Rafał Kozielczyk 1994 elektronika ogólna, Maria Radomska -
Brunon Kozielczyk - nauczyciel -
Kazimierz Kozłowski 1975 telekomutacja, Dorota Konarzewska -
Tadeusz Kołodziejczyk - nauczyciel -
Ryszard Krawczewski 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Aleksandra Kropkowska/Szczepaniec 1973 telekomutacja, Miriam Szafranek -
Krystyna Krukowska-Zaborniak - nauczyciel -
Ryszard Krysiak 1971 telekomutacja, Maria Grześk -
Mieczysław Krzekotowski - nauczyciel -
Marek Krzemiński 1973 RTV, Stanisław Stegliński -
Roman Książkiewicz 1973 elektromechanika ogólna, Bogumił Nowicki -
Elżbieta Kubas 1978 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Jerzy Kubik 1979 teletransmisja, Renata Demyda -
Piotr Kubski 1982 elektronika ogólna, Jadwiga Bazali-Sadłowska -
Zbigniew Kucharuk 1973 teletransmisja, Leszek Sawicki -
Andrzej Kuczyński 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Hanna Kujawa/Wiarek 1981 elektronika ogólna, Teresa Pezda -
Waldemar Kujawiński 1973 RTV, Stanisław Stegliński -
Andrzej Kulawik 1984 maszyny matematyczne, Anna Nędzyńska -
Hanna Kulczewska - nauczyciel -
Alicja Kumor - nauczyciel -
Andrzej Kurczewski 1974 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Ludomira Rakowicz -
Ryszard Kuryło 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Bogusław Kusz 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Józef Kuźba - nauczyciel -
Janusz Kuzman 1975 telekomutacja, Dorota Konarzewska -
Witold Kwapiszewski 1980 elektronika ogólna, Krystyna Zaborniak -
Jarosław Kwasigroch 1986 elektronika ogólna, Stanisław Derkowski -
Lucyna Kwiatkowska - nauczyciel -
Maria Kwiatkowska/Miszczyk 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Jerzy Kłodziński 1974 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Ludomira Rakowicz -
Jarosław Kłopotek 1984 maszyny matematyczne, Anna Nędzyńska -
Adam Lawrenz 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Leszek Lechowicz 1989 elektronika ogólna, Eugeniusz Czerebiej -
Kazimierz Lepak 1969 telekomutacja, Danuta Droszcz -
Danuta LEWANDOWSKA/SMOLAREK 1970 telekomutacja, Aleksandra Nowicka -
Krzysztof Lewandowski 1970 telekomutacja, Aleksandra Nowicka -
Jacek Lewandowski 1980 elektronika ogólna, Andrzej Monsiorski -
Kazimierz Lewandowski 1970 RTV, Józef Zalewski -
Lewicka-Ritter - - -
Krystyna Lewicka-Ritter/Lewicka 1973 RTV, Stanisław Stegliński -
Tomasz Ligenza 1982 Elektronika Ogólna -
Sławomir Linke 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Mariusz Lisowski 1998 elektronika ogólna, Maria Sochacka -
Dariusz Liszewski 1997 elektronika ogólna, Maria Ruczyńska -
Henryk Maciejewski 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Jacek Madeła 1975 automatyka przemysłowa, Jerzy Jaworski -
Jerzy Majerski 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Anna Majewska - nauczyciel -
Marek Makowski 1974 RTV, Zenon Knorowski -
Daniel Malak 1998 elektronika ogólna, Mieczysław Szadziul -
Artur Malinowski 1984 elektronika ogólna, Barbara Sobota -
Krzysztof Marchlewski 1997 elektronika ogólna, Maria Ruczyńska -
Jerzy Marciniak 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Bogusław Marciniak 1974 RTV, Zenon Knorowski -
Zbigniew Marciniak - nauczyciel -
Krystyna Marcinkowska 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Małgorzata Marczyńska/Sarzała 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Wojciech Marczyński 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Anna Marmur/Ładziak 1979 teletransmisja, Renata Demyda -
Marian Marszałkowski 1982 elektronika ogólna, Jadwiga Bazali-Sadłowska -
Mirosław Mateja 1979 elektronika ogólna, Bogumiła Słowińska -
Jerzy Maziarz 1978 telekomutacja, Roman Wojciechowski -
Teresa Maziec-Zboralska - - -
Aleksander Małkowski 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Marek Mechliński 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Adam Meller 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Zdzisław Mendyk 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Jolanta Meyka/Jaroszewska 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Waldemar Michalak 1978 telekomutacja, Roman Wojciechowski -
Teresa Michałowska 1979 teletransmisja, Renata Demyda -
Leszek Mike 1969 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Danuta Mikołajczak/Trzuskawska 1976 automatyka przemysłowa, mgr inż.Krystyna Zaborniak -
Paweł Miler - nauczyciel -
Andrzej Misiurski 1974 - -
Zdzisław Mollin 1980 teletransmisja, Stefan Pstrong -
Piotr Morawski 1991 elektronika ogólna, Eugenia Nowakowska -
Andrzej Mossakowski 1975 automatyka przemysłowa, Jerzy Jaworski -
Stanisław Mularczyk 1973 RTV, Krzysztof Wawrzyniak -
Kazimierz Musiał 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Mirosława Musiał/Kudłacz 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Leszek Muzolf 1978 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Mieczysław Nagórski - nauczyciel -
Stanisław Napora 1982 elektronika ogólna, Jadwiga Bazali-Sadłowska -
Jan Nałęcki/Śledź 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Anna Nędzyńska - nauczyciel -
Elżbieta Netkowska/Netkowska 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Grażyna Neukampf 1979 teletransmisja, Renata Demyda -
Halina Niedzwiec/Zydor 1970 RTV, Józef Zalewski -
Piotr Nieznański 1979 telekomutacja, Anna Nędzyńska -
Roman Nowaczyk 1971 RTV, Zenon Knorowski -
Tadeusz Nowak 1982 liceum zawodowe, Teresa Pezda -
Adam Nowak - nauczyciel -
Anna Nowakowska/Jakubiak 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Ireneusz Nowicki 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Jerzy Ocetkiewicz 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Grażyna Olbrycht 1970 RTV, Józef Zalewski -
Robert Olender 1985 maszyny matematyczne, Tadeusz Kołodziejczyk -
Ewelina Olender/Popiel 1986 elektronika ogólna, Stanisław Derkowski -
Jerzy Oleszczuk 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Janusz Oraczewski 1977 elektronika ogólna, Stanisław Stegliński -
Sławomir Ornowski 1981 elektronika ogólna, Jacek Bykowski -
Andrzej Orszewski 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Krzysztof Osmulski 1972 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Kazimierz Baranowski -
Roman Pacewicz - nauczyciel -
Kazimiera Pączka/Przeor 1976 teletransmisja, Renata Demyda -
Stanisław Palicki - nauczyciel -
Izabella Paprocka/Piasecka 1975 telekomutacja, Dorota Konarzewska -
Marek Paradiuk 1982 telekomutacja, Stefan Pstrong -
Marian Paradowski 1973 teletransmisja, Leszek Sawicki -
Jan Paszkiewicz 1978 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Łucja Pawlak/Wujków 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Wojciech Pawlicki 1981 liceum zawodowe, Durlak Danuta -
Hanna Pałczyńska/Kupczyk 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Mirosław Pałczyński 1979 elektronika ogólna, Bogumiła Słowińska -
Roman Pałczyński 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Jacek Pelczarski - nauczyciel -
Bogusław Pepławski 1973 teletransmisja, Leszek Sawicki -
Jolanta Peszko/Jank 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Teresa Pezda - nauczyciel -
Grzegorz Piekarz - nauczyciel -
Ryszard Piekuś 1975 elektromechanika ogólna, Tadeusz Olszewski -
Marek Piestrzyński 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Danuta Pietrzak/Wojciechowska 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Urszula Pijarowska/Tomczyk 1975 teletransmisja, Andrzej Kostrzewski -
Małgorzata Pijarowska-Meller 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Kazimierz Pilecki 1973 teletransmisja, Leszek Sawicki -
Urszula Pisanko/Droż 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Zygmunt Pisarczyk 1973 RTV, Stanisław Stegliński -
Czesław Pisarek 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Zofia Pisarek-Klimczewska 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Sławomir Pisz 1975 teletransmisja, Andrzej Kostrzewski -
Anna Piłat - nauczyciel -
Janusz Podgórzak 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Edward Pokora 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Piotr Preibisch 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Witold Przykucki 1978 elektronika ogólna, Teresa Pezda -
Mariusz Ptasznik 1986 telekomutacja, Hanna Borodzicz -
Sławomir Radacki 1986 telekomutacja, Hanna Borodzicz -
Maria Radomska - nauczyciel -
Marian Radoń 1983 elektronika ogólna, Alicja Szyszczak -
Jerzy Radwan 1977 elektronika ogólna, Stanisław Stegliński,L.Rutkowska -
Roman Rafalski 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Danuta Rajchert/Rapicka 1976 telekomutacja, Bożena Weigt -
Dariusz Rajek - - -
Roksana Rajkowska - nauczyciel -
Ryszard Rapicki 1976 telekomutacja, Bożena Weigt -
Zbigniew Redliński 1982 automatyka przemysłowa, Roman Wojciechowski -
Karol Reisner 1993 telekomutacja, Roman Wojciechowski -
Katarzyna Rembiałkowska/Paluszewska 1987 Zasadnicza Szkoła Zawodowa -
Łukasz Repeta 2008 elektronika ogólna, Jolanta Bylińska -
Janusz Robak 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Henryk Róg 1980 teletransmisja, Stefan Pstrong -
Jarosław Rogalski 1984 maszyny matematyczne, Anna Nędzyńska -
Włodzimierz Rojewski 1970 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Grzegorz Rojewski 1982 automatyka przemysłowa, Roman Wojciechowski -
Dariusz Rokicki 1981 liceum zawodowe, Durlak Danuta -
Helena Rosenthal/Tylicka 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Małgorzata Rosiak 1984 elektronika ogólna, Eugeniusz Czerebiej -
Zbigniew Roszatycki 1972 telekomutacja, Kazimierz Świtała -
Wiesław Roszyk 1978 elektromechanika ogólna, Bernard Tabisz -
Ryszard Rozwalak 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Piotr Różycki 1979 elektronika ogólna, Bogumiła Słowińska -
Maria Ruczyńska - nauczyciel -
Lech Rudnicki 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Zdzisław Rudolf 1971 RTV, Zenon Knorowski -
Elżbieta Rudolf/Chmielewska 1971 RTV, Zenon Knorowski -
Jerzy Rul 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Lucyna Rutkowska - nauczyciel -
Patryk Rutkowski 2007 elektronika ogólna, Roman Pacewicz -
Grzegorz Rutyna 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Monika Rybacka - nauczyciel -
Mariusz Rybiński 1979 teletransmisja, Renata Demyda -
Marzena Rybka/Batka 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Anna Rymkiewicz/Cygańska 1972 telekomutacja, Kazimierz Świtała -
Ferdynand Rzóska 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Tomasz Sadowski 1981 elektronika ogólna, Jacek Bykowski -
Janusz Sander 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Leszek Sawicki - - -
Darius Schinke/Szynke 1981 liceum zawodowe, Durlak Danuta -
Izabela Ściesińska - nauczyciel -
Jolanta Seidel/Ratajczak 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Marian Semeryło - nauczyciel -
Wiesław Sempowicz 1981 teletransmisja, Bożena Kubiak -
Jacek Setzke 1978 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Sławomir Sidor - nauczyciel -
Andrzej Siemiński 1973 RTV, Stanisław Stegliński -
Joanna Siepniewska-Stańczyk - nauczyciel -
Roman Sikora 1970 RTV, Józef Zalewski -
Krystyna Sikorska-Woźniak - nauczyciel -
Piotr Sikorski 1969 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Bogdan Sikorski 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Urszula Siwek/Rakowska 1975 telekomutacja, Barbara Szopińska -
Piotr Siwka - nauczyciel -
Wojciech Skowroński 1975 teletransmisja, Andrzej Kostrzewski -
Zbigniew Skrycki 1981 elektronika ogólna, Barbara Sobota -
Halina Smętek 1975 teletransmisja, Andrzej Kostrzewski -
Stanisław Śmigiel 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Danuta Śmigielska 1983 elektronika ogólna, Piotr Głowacki -
Elżbieta Smolarek 1985 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Krzysztof Smoleń - nauczyciel -
Ireneusz Smolewski 1970 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Zbigniew Smutek 1981 elektronika ogólna, Jacek Bykowski -
Marek Sobczak 1973 telekomutacja, Miriam Szafranek -
Andrzej Sobczak 1990 elektronika ogólna, Krystyna Zaborniak -
Barbara Sobota - nauczyciel -
Mariusz Sosiński 1983 telekomutacja, Bożena Weigt -
Grzegorz Sowa 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Jan Sołtysiak - nauczyciel -
Jerzy Specht 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Gabriela Stablewska/Ocetkiewicz 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Marek Stachowski Neudek 1979 teletransmisja, Renata Demyda -
Piotr Stachura - nauczyciel -
Jolanta Stańkowska/Andrysiak 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Roman Stasiński 1978 elektromechanika ogólna, Bernard Tabisz -
Stanisław Stegliński - nauczyciel -
Ewa Stepnowska 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Barbara Sternalska/Paszek 1970 RTV, Stanisław Stegliński -
Roman Stolarski 1975 automatyka przemysłowa, Jerzy Jaworski -
Antoni Tomasz Stranc 1990 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Włodzimierz Strzała 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Ryszard Strzelecki 1975 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Waldemar Strzelecki 1978 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Jerzy Świderski - nauczyciel -
Lidia Świetlińska - nauczyciel -
Tomasz Świgoń 1994 elektronika ogólna, Maria Radomska -
Bogdan Świtała 1973 telekomutacja, Miriam Szafranek -
Zbigniew Świtoniak 1977 elektronika ogólna, Bożena Kubiak -
Małgorzata Świtoniak/Biernat - - -
Elżbieta Szadziul - nauczyciel -
Adam Szamraj 1985 maszyny matematyczne, Tadeusz Kołodziejczyk -
Iwona Szamraj/Szymborska 1986 elektronika ogólna, Stanisław Derkowski -
Anna Szarak 1981 teletransmisja, Bożena Kubiak -
Aleksandra Szczerba/Żytkiewicz 1975 teletransmisja, Andrzej Kostrzewski -
Gabriela Szczęsna/Kryspin 1975 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Andrzej Szczęsny 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Piotr Szczublewski 1993 RTV, Anna Drechna -
Ariel Szeloch 2000 elektronika ogólna, Ewa Frankowska -
Agnieszka Szlachciak - nauczyciel -
Stanisław Szpera 1975 automatyka przemysłowa, Jerzy Jaworski -
Cezary Sztanga 1983 elektronika ogólna, Piotr Głowacki -
Jerzy Sztokmański 1981 teletransmisja, Bożena Kubiak -
Roman Szubski 1979 teletransmisja, Renata Demyda -
Andrzej Szulta 1981 elektronika ogólna, Jacek Bykowski -
Zbysław Szydłowski 1981 - -
Krzysztof Szymańczak 1976 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Urszula Borzestowska -
Marek Szymański 1978 teletransmisja, Alicja Szyszczak -
Alicja Szyszczak - nauczyciel -
Piotr Tamas 1981 elektronika ogólna, Jacek Bykowski -
Zyta Tekień/Siuda 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Grażyna Tkaczewska 1970 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Ryszard Tomasik 1978 elektromechanika ogólna, Stanisław Dawidowski -
Ryszard Tomaszewski 1969 pomiary promieniowania jądrowego, Tadeusz Kołodziejczyk -
Adam Tomczewski 1983 elektronika ogólna, Alicja Szyszczak -
Sławomir Torbus - nauczyciel -
Mirosław Trojan 1991 elektronika ogólna, Anna Piłat -
Jerzy Truszkowski - nauczyciel -
Józef Trzeciak 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Rafał Trzeciak 2001 elektronika ogólna, Stanisław Palicki -
Andrzej Tubielewicz 1972 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Kazimierz Baranowski -
Włodzimierz Tychulski 1982 elektronika ogólna, Jadwiga Bazali-Sadłowska -
Marian Tymek 1983 elektronika ogólna, Teresa Pezda -
Zbigniew Ulatowski 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Jerzy Urban 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Zofia Urbańska/Sumińska 1975 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Jerzy Urbański 1970 RTV, Józef Zalewski -
Jerzy Urbański 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Jerzy Walczak 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Mateusz Walczak 1980 elektronika ogólna, Dorota Konarzewska -
Andrzej Walczyk 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Wojciech Waliszewski 1980 liceum zawodowe, Rutkowska Lucyna -
Andrzej Wankiewicz 1983 telekomutacja, Bożena Weigt -
Roman Wańkowski 1983 elektronika ogólna, Alicja Szyszczak -
Marek Wardziński 1974 elektromechanika ogólna, Zenobiusz Sendecki -
Elżbieta Warzocha/Okońska 1971 RTV, Zenon Knorowski -
Mieczysława Wasielewska/Stogowska 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Krzysztof Wawrzyniak - - -
Andrzej Węcel 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Renata Węcel - - -
Czesław Wegner 1973 RTV, Krzysztof Wawrzyniak -
Bożena Weigt-Kotarba - nauczyciel -
Lech Wesołowski 1970 RTV, Józef Zalewski -
Janusz Wichrzyński 1975 teletransmisja, Andrzej Kostrzewski -
Mariola Wielgosz/Jakóbczak 1981 teletransmisja, Bożena Kubiak -
Jacek Wierciochowicz 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Bogumił Wilamowski 1976 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Eugenia Wilczek/Kubiak 1981 elektronika ogólna, Teresa Pezda -
Małgorzata Wilczyńska - nauczyciel -
Stanisław Wilczyński - nauczyciel -
Dorota Wilkosz 1981 telekomutacja, Stanisław Derkowski -
Zenon Winkowski 1969 telekomutacja, Danuta Droszcz -
Elżbieta Wiśniewska/Kujawska 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Marlena Wiśniewska-Maciaszek - nauczyciel -
Roman Wiśniewski 1974 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Wiesław Wiśniewski 1973 teletransmisja, Leszek Sawicki -
Jacek Wiśniewski 2002 elektronika ogólna, Krystyna Zaborniak -
Jadwiga Witkowska - nauczyciel -
Mirosław Wódzki 1980 telekomutacja, Jadwiga Witkowska -
Renata Wojak - nauczyciel -
Włodzimierz Wójciak 1971 telekomutacja, Maria Grześk -
Krzysztof Wojciechowski 1974 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Ludomira Rakowicz -
Roman Wojciechowski 1972 telekomutacja, Kazimierz Świtała -
Wojciech Wójcik 1999 elektronika ogólna, Alicja Kumor -
Magdalena Wojtecka - nauczyciel -
Andrzej Woźniak 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Stanisław Wronkowski 1977 teletransmisja, Maria Radomska -
Elżbieta Wrzesińska - nauczyciel -
Marek Wyrzykowski 1978 telekomutacja, Eugenia Grochowska -
Wiktor Włodarczyk 1975 teletransmisja, Andrzej Kostrzewski -
Wojciech Żabiński 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -
Danuta Zając 1976 teletransmisja -
Janusz Zarębski 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Barbara Zaremba/Kwaśnicka 1972 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Kazimierz Baranowski -
Krzysztof Zawadzki 1980 elektronika ogólna, Krystyna Zaborniak -
Jarosław Zdrojewski 1983 elektronika ogólna, Piotr Głowacki -
Marcin Żelechowski 1994 telekomutacja, Elżbieta Szadziul -
Wiesław Zelek 1983 elektronika ogólna, Alicja Szyszczak -
Małgorzata Zelek - nauczyciel -
Izabella Zemska/Kaszyńska 1975 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Stanisław Derkowski -
Gabriela Zielińska/Marolewska 1969 RTV, Stanisław Derkowski -
Kamil Zieliński 2005 liceum profilowane, Ściesińska Izabela -
Jarosław Zieliński 1983 elektronika ogólna, Piotr Głowacki -
Włodzimierz Zieliński 1980 liceum zawodowe, Rutkowska Lucyna -
Przemysław Ziętara 1990 elektronika ogólna, Roman Wojciechowski -
Ewa Ziółkowska - nauczyciel -
Zenon Źródłowski 1982 elektronika ogólna, Elżbieta Szadziul -
Jarosław Żuromski 1983 elektronika ogólna, Piotr Głowacki -
Irena Zwierzyńska/Łukaszewska 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Stanisław Zwierzyński 1974 teletransmisja, Maria Grześk -
Wiesław Żychski 1977 telekomutacja, Jadwiga Bazali -
Iwona Łeppek 1976 automatyka przemysłowa, Krystyna Zaborniak -
Krzysztof Łuczka 1973 miernictwo elektryczne i elektroniczne, Alicja Szyszczak -
Grażyna Łysy/Marciniak 1982 elektronika ogólna, Renata Wojak -




Witryna Zespółu Szkół Elektronicznych -
Osób online: 7
Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Karłowicza 20, 85-092 Bydgoszcz
tel./fax: (+48 +52) 341 44 44, zse@zse.bydgoszcz.pl      DOJAZD >>
Czas generowania 1.2730 sec.